Dostawa i Płatności

Wysyłka lub odbiór towaru możliwa jest:

- za pomocą firmy kurierskiej InPost paczkomaty i kurier oraz Orlen paczka automaty paczkowe, stacje orlen, kioski i punkty do wyboru w opcjach przy składaniu zamówienia w koszyku. Przy wybraniu zamówienia i sposobu dostawy gdzie po spakowaniu okaże się że przesyłka jest ponadgabarytowa dla naszego przewoźnika informujemy o tym klienta, jest wtedy możliwość rozłożenia towaru np. na dwie paczki lub przy niemożliwości rozdzielenia towaru - wysłanie gabarytem na specjalnych zasadach i indywidualnych kosztach.

InPost:

* maksymalna waga: paczkomat 25kg, kurier 30kg.

* maksymalna długość jednego z boków paczki; paczkomat 640mm, kurier 1200mm

* maks suma boków: paczkomat 1430mm, kurier 2200mm

Orlen paczka:

* maksymalna waga: paczkomat, stacja orlen, partnerzy 25kg, kioski i punkty 20kg.

* maksymalna długość  boków paczki; paczkomat, stacja orlen, partnerzy 600x410x380mm; kioski i pukty 200x300x500mm

- za pomocą dostawy przez nas do 30km lub 20 km od siedziby firmy (max długość towaru 2000mm waga 15x30kg) , ceny wyszczególnione podczas realizacji zamówienia, płatność przelewem (po otrzymaniu przelewu dowozimy towar), płatność gotówką za pobraniem (towar dowozimy po przyjęciu zamówienia i kontakcie z klientem, prosimy o odliczone kwoty).

- odbiór osobisty w siedzibie firmy, ul. Adama Mickiewicza 57, 37-420 Rudnik nad Sanem

 

Płatności:

- możliwe sposoby płatności przypisane są do konkretnych dostaw.

- wykaz sposobu płatności:

* przelew tradycyjny - należy go wykonać przez strone internetową banku lub w placówce banku, wysyłkę nadajemy przy zaksięgowaniu należności.

* przelew internetowy - należy wykonać przelew po przekierowaniu przez operatora platformy Przelewy24 lub PayU na stronę wybranego banku przez operatora platformy Przelewy24 lub PayU, przesyłke nadajemy po zaksięgowaniu nalezności

* płaność za pobraniem - przesyłke nadajemy po przygotowaniu, należności należy przekazać kurierowi, naszemu dostawcy (ZiTOK) lub w paczkomacie z obsluga kart płatniczych lub funkcji BLIK. Przy pobraniu za pomoca kuriera płatności dokonuje się gotówką lub kartą płatniczą, przy naszej dostawie (ZiTOK) tylko gotówką, paczkomaty za pobraniem nadawane są tylko gdy klient poda paczkomat który taka funkcję obsługuje (należy na to zwrócić uwagę) w razie nie podania takowego paczkomatu wybieramy ten znajdujący się najbliżej podanego adresu zamieszkania.

* płatność przy odbiorze osobistym - płatność realizowana w naszej palcówce stacjonarnej za pomoca gotówki lub karty płatniczej (preferowana gotówka).